TEMIDAshutterstock_117723181 Jeśli w Twojej kancelarii nie zamykają się drzwi, urywają się kolejne terminy i nie masz wystarczającej ilości czasu dla bardziej wymagających klientów to znaczy że potrzebujesz bardziej zaawansowanego narzędzia niż komputer i pakiet Office. W systemie eDokumenty kancelarie prawne otrzymują zintegrowany pakiet funkcjonalny który:

 • przechowuje dokumenty,
 • pomaga w czynnościach kancelaryjnych związanych z obsługą pism,
 • organizuje i rozlicza pracę,
 • a w konsekwencji oszczędza cenny czas.

Każda kancelaria prawna: adwokacka, radcowska, notarialna i komornicza niezależnie od swojej wielkości wymaga systemu kancelaryjnego, określającego jednolity sposób rejestracji i załatwiania spraw, oraz postępowania z dokumentami. Tym bardziej jest istotne, aby dokumenty były należycie uporządkowane, jeżeli przetwarzaniu podlegają dokumenty elektroniczne: pisma procesowe, dokumentacja spraw i inne pliki np. przesłane mailem przez klienta.

Kancelaria prawna - zrzut ekranu eDokumenty

System eDokumenty obejmuje funkcje potrzebne na każdym etapie pracy z klientem, łącznie z jego pozyskaniem. Dzięki systemowi Twoja kancelaria będzie mogła m.in.:

 1. Utworzyć bazę klientów, którą można w prosty sposób podzielić wg uprawnień.
 2. Rejestrować i wygodnie skanować pisma przychodzące i wychodzące, drukować pocztową książkę nadawczą i dzienniki.
 3. Rejestrować sprawy, dodawać do nich pisma, maile i pliki. Nadawać sprawom terminy, przypomnienia oraz określać osoby odpowiedzialne.
 4. Korzystać z kalendarzy współdzielonych, umawiać spotkania i zlecać zadania pracownikom.
 5. Rozliczać sprawy i monitorować czas poświęcony na poszczególne sprawy i klientów.
 6. Wystawiać i wysyłać faktury oraz rozliczać koszty.
 7. Automatycznie archiwizować pocztę email pracowników i udostępniać ją zgodnie z bardzo zaawansowaną a zarazem prostą w obsłudze polityką uprawnień.

Ponieważ każda kancelaria może mieć własny, unikalny styl pracy, system jest gotowy na bardzo ścisłe dopasowanie do Twoich potrzeb. Dzięki niemu odzyskasz czas i kontrolę.

Wypróbuj już dziś, zarejestruj się i korzystaj przez 30 dni bezpłatnie.