BLUE_AEROPLANE_12773332

Serwis na którym można polegać

W usługach serwisowych liczy się szybkość reakcji, właściwe przygotowanie do wyjazdu i oczywiście rozliczenie. Wykorzystując system eDokumenty możesz profesjonalnie zorganizować Twoje usługi i zapewnić Twoim klientom ich wysoką jakość. Dzięki zaawansowanym możliwościom raportowania możesz wiedzieć dokładnie jakie części najczęściej się psują i jaka jest rentowność poszczególnych kontraktów.


crm_serwis

Elektroniczna baza urządzeń. Historia, przeglądy i naprawy

eDokumenty usprawniają wszystkie obszary związane z działalnością serwisową Twojej firmy, w tym:
– dokładną ewidencję nadzorowanych urządzeń,
– przyjmowanie i ewidencjonowanie zleceń serwisowych,
– planowanie wyjazdów serwisowych i napraw,
– kontrola i rozliczenia wykonania zadań
– przypomnienia o terminach przeglądów,
– powiadomienia klienta o statusie zgłoszeń poprzez email/sms.

SZWAJC_SCYZORYK_56349028

Planowanie i wsparcie pracy serwisantów

Poprzez wygodny kalendarz zaplanujesz wyjazdy serwisantów, sprawdzając dostępność sprzętu i części na magazynie. System jest dostępny przez przeglądarkę, stąd jego wysoka dostępność z każdego miejsca, co pozwala na ewidencjonowanie danych z każdego miejsca w którym jest dostęp do sieci Internet.


moje-kontakty

Procedury, raportowanie kosztów, panel klienta i wiele innych

W systemie eDokumenty możesz definiować różne typy procedur kontrolujących przebieg zgłoszeń. Zapewniają one wysoki standard obsługi zapewniany przez powtarzalny schemat działania. W sprawach zleceń możesz ewidencjonować wszystkie koszty związane z wykonywaniem zadań.

eDokumenty pozwolą również poprzez dedykowany panel klienta na weryfikację statusu zlecenia, bez konieczności kontaktowania się z Twoim pracownikiem przez Twoich klientów.

To nie wszystko! Moduł serwisowy stanowi niezależną część, ale użytkownicy mogą korzystać ze wszystkich pozostałych funkcji systemu, na każdym kroku usprawniając swoją pracę.


Jeżeli istnieje sposób, aby zrobić coś lepiej – znajdę go.
Thomas Alva Edison