Zajmij się wymyślaniem procedur, a ich wykonanie zleć systemowi!

Kolejne kroki workflow zapewniają wykonanie wszystkich wymaganych działań oraz wymuszają ich właściwą kolejność.


Graficzne modelowanie

Graficzne modelowanie

Modelować procesy biznesowe może każdy, kto posiada wiedzę o tym jak proces powinien wyglądać.
Przyjazny ekran zadań

Przyjazny ekran zadań

Do rozpoczęcia pracy z workflow nie trzeba szkolenia. Po zalogowaniu wszystko jest już jasne.
Zaawansowane możliwości

Zaawansowane możliwości

Zgodność ze standardem BPMN zapewnia możliwość realizacji dowolnie złożonych procedur.
Dostęp przez przeglądarkę

Dostęp przez przeglądarkę

Przeglądarka to naturalne środowisko eDokumenty. Mobilność gwarantowana.
 
ARCH_GRAF_14587051

Czy już wiesz jakie procesy chcesz objąć workflow?

Najczęstszym procesem podlegającym automatyzacji jest proces obiegu faktur kosztowych. Na kolejnych miejscach są: obieg wniosków urlopowych, rozliczenie kosztów podróży służbowej (delegacji) oraz proces pozyskania klienta. Inne popularne procesy są związane z: zapytaniem ofertowym, zamówieniami, zleceniem wystawienia faktury oraz reklamacji.


 
 
workflow-people

Jak buduje się procesy?

W celu zaprojektowania procesu używa się diagramu, na którym umieszcza się wszystkie wymagane działania w formie zaokrąglonych prostokątów. Dla każdej czynności można określić osobę odpowiedzialną która za każdym razem przy uruchomieniu procesu otrzymywać będzie zadanie do wykonania. Następnie łączy się czynności strzałkami nadając im kolejność wykonania.

Możliwe jest również określenie warunków wykonania poszczególnych etapów. Potężne możliwości stwarza również możliwość uruchamiania rozmaitych akcji wykonywanych przez system w czasie aktywacji lub zakończenia czynności np. wysłanie maila, utworzenie przypomnienia itp.

 
 
ISO mapping

Mapowanie procesów systemu ISO

Częstym zastosowaniem workflow jest egzekucja procesów systemu ISO. Dzięki zastosowaniu systemu workflow zaprojektowane procesy można w łatwy sposób monitorować, poddawać rewizjom i stale doskonalić. Zmiana nie musi być już kojarzona ze żmudnym procesem dystrybucji dokumentacji i wielogodzinnymi szkoleniami. Nowa wersja procesu automatycznie zaczyna działać z dniem jego wprowadzenia, a pracownicy nie muszą pamiętać o nowych obowiązkach gdyż przypomina im o nich system.


 
 
KATALOG_PRODUKTOWshutterstock_55526776 copy

Jeszcze łatwiej akceptuj dokumenty. Nawet bez uruchamiania systemu dzięki zastosowaniu zadań na email.

Jeśli potrzeba jest szybkiej decyzji, a akceptacja nie wymaga analizy wielu dokumentów można skorzystać z możliwości akceptacji zadań workflow poprzez email. System wysyła maila wraz z załącznikiem, a a treści drukuje przyciski z opcjami danej decyzji. Po kliknięciu poprzez specjalny token system autoryzuje operację i wykonuje dalsze kroki procedury. Funkcjonalność akceptacji via email to wygoda, szybkość i bezpieczeństwo.

 Chcesz zobaczyć jak wygląda system? Odwiedź stronę: https://edokumenty.eu/workflow/Im więcej mamy czasu na wykonanie jakiejś pracy, tym więcej czasu ona nam zabiera.

prof. C. Northcote Parkinson