Centrum pomocy

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem i pragniesz poznać funkcjonalność jaką oferuje nasz system, bądź też używasz już naszego systemu, ale chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat wykorzystania jego ogromnych możliwości, tutaj znajdziesz wiele przydatnych informacji.

Filmy instruktażowe

Przygotowane przez nas filmy instruktażowe polecamy w szczególności nowym użytkownikom systemu eDokumenty. Dzięki nim zapoznasz się z podstawowymi możliwościami naszego systemu. Przekonasz się również, że korzystanie z programu eDokumenty jest naprawdę łatwe i intuicyjne.
Zobacz filmy

 

Baza wiedzy

W naszej bazie wiedzy udokumentowane zostały zagadnienia związane z poszczególnymi etapami wdrożenia, a także administrowania i użytkowania systemu eDokumenty.

Przejdź do bazy wiedzy

 

Forum

Na naszym forum znajdziesz wiele praktycznych porad i odpowiedzi na pytania pojawiające się na etapie instalacji, wdrożenia oraz użytkowania systemu eDokumenty. Tutaj możesz również podzielić się z nami ciekawymi pomysłami, spostrzeżeniami, ale też wnioskami wypływającymi z użytkowania naszego systemu w Twojej branży.
Przejdź do forum

 

Support

Twoje eDokumenty nie działają prawidłowo? Napotkałeś problem, który utrudnia Ci korzystanie z naszego produktu? Skontaktuj się z nami, a nasi pracownicy pomogą Ci go rozwiązać.
Wyślij email na adres support@edokumenty.eu, lub skorzystaj z formularza kontaktowego.