CITY_LIGHTS_98372705

Nasza misja

Naszą misją jest tworzenie najnowocześniejszych webowych systemów do zarządzania firmą, które w sposób idealny dopasowane są do oczekiwań użytkowników.
Nasza przewaga polega na byciu pionierem w stosowaniu technologii webowych, dostępności cenowej oraz przyjazności tworzonych systemów. Osiągamy ją poprzez uważne przyglądanie się i wsłuchiwanie w opinie klientów oraz ciągły proces doskonalenia sposobów wytwarzania, dostarczania i utrzymywania aplikacji. Na tej podstawie dążymy do osiągnięcia czołowej pozycji na rynku systemów informacyjnych biznesu.


garden

Nasze wartości

Tworzymy oprogramowanie zgodnie z najnowocześniejszymi metodami analizy, projektowania i programowania. Do tworzenia kodu wykorzystujemy wzorce projektowe – sprawdzone i opisane sposoby rozwiązań określonych problemów programistycznych. W projektowaniu interfejsu użytkownika kierujemy się zasadami porządku, hierarchii i prostoty oraz ograniczania zbędnych elementów. Na każdym etapie tworzenia programów kluczowym punktem odniesienia jest zidentyfikowana potrzeba Klienta.